close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 20 listopada 2018

  Konsulat Generalny RP w Stambule uprzejmie informuje, że z dniem 22 listopada 2018 rozpoczynamy usługę przyjmowania wniosków wizowych przez wykonawcę zewnętrznego – firmę VFS Global.

  W celu rejestracji wizyty w punktach przyjmowania wniosków wizowych obsługiwanych przez VFS Global, prosimy odwiedzić stronę http://www.vfsglobal.com/poland/turkey/Schedule-an-Appointment.html. Informacje odnośnie procedur / dokumentów wizowych znajdziecie Państwo na stronach KG RP w Stambule oraz VFS Global pod adresami: https://stambul.msz.gov.pl/ oraz http://www.vfsglobal.com/poland/turkey/ dostępnych w 3 wersjach językowych (polski, turecki, angielski).

   

  Konsulat Generalny RP w Stambule przypomina, że jedynym podmiotem uprawnionym do przyjmowania wniosków wizowych w imieniu Konsulatu jest firma VFS Global, która świadczy usługi outsourcingu wizowego na podstawie umowy z placówką. Konsulat Generalny RP w Stambule oraz firma VFS Global nie ponoszą odpowiedzialności za działania nieuprawnionych podmiotów świadczących usługi przygotowania wniosków wizowych oraz przestrzegają przed korzystaniem z tego typu pośredników.

   

  Uprzejmie informujemy, że w dalszym ciągu istnieje możliwość złożenia wniosku wizowego bezpośrednio w konsulacie po rejestracji w systemie e-konsulat: https://secure.e-konsulat.gov.pl/.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: